Pirmo reizi pie friziera – dodamies ciemos pie Misha the Barber

Daba mūsu dēlu apveltījusi ar bagātīgu matu rotu, tāpēc zināju, ka pēc tam, kad apritēs viens gads, mēs lūkosim pēc kāda, kas šo rotu savaldīs. Protams, mazam bērnam matus griezt var arī mājās/pats, bet mēs to izvērtām par tādu kā pasākumu un apvienojām ar jaunā centra bērnu un sporta laukuma apmeklējumu.

Kāpēc Misha the Barber? Galvenokārt Paulas Rozes bloga ieraksta iespaidā, jo iepatikās, ka tur pieejamas interesantas bērnu izklaidēšanas iespējas. Mini Cooper, ugunsdzēsēju mašīna, kā arī bērnu stūrītis ar dažādām mantiņām un rotaļu traktoriem un pat BMW. Šķita, ka, ja Arvim priekšā būs jaunas, neredzētas rotaļlietas, tad šis apmeklējums izvērtīsies daudz patīkamāks un neiedvesīs bailes no friziera. Lieki piebilst, ka man viņš neļauj griezt matus. Reiz mēģināju saīsināt priekšējās šķipsnas, lai nelien acīs, bet tas beidzās ar pamatīgu bļaušanu.IMG_5565

Kā mums gāja? Puikam bija klepus un neliela temperatūra (nāk zobi), tāpēc bažījāmies par viņa niķīgumu. Tomēr jāsaka, ka apmeklējums bija ļoti mierīgs. Vienīgais brīdis, kad viņš saīga bija tad, kad grieza matus ap ausīm. Kā jau tehniskam cilvēkam, ļoti interesēja, kas tur vibrē un skan – vajadzēja taču paskatīties un pataustīt! 🙂 Te lieti noderēja frizieres pacietība, iejūtība un draudzīgā attieksme.

Samaksājām 13€ un frizēšanās aizņēma vien 20 minūtes.

moodandfoodblog

Verdikts. Iesaku šo frizētavu par visiem 100%! Arvis tika pat pie matu ieveidošanas 🙂 Vēlāk visu laiku žiņkārīgi čamdīja savus matus, jo tie bija kļuvuši manāmi īsāki un nedaudz lipīgi (dēļ ieveidošanas :)) Interesanti taču!

Spriežot pēc bildēm Instagram, frizieres lieliski tiek galā arī ar niķīgākiem klientiem, tāpēc, ja apsverat domu par friziera apmeklējumu, noteikti nebīstieties.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s